Naujienlaiškis Klausk psichologo
EN RU
EN RU
Renginiai
Kilo klausimų? Skambinkite! 8 700 800 09
Artėjantys renginiai

kovo

 • CV
  Inga Vaidelauskienė

  Inga Vaidelauskienė

  „Esu baigusi psichologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete (2009 m.) ir verslo psichologijos magistro  studijas Mykolo Romerio universitete (2012 m.).

  Iš beveik 20 metų bendros darbo praktikos, virš 10 metų mano patirtis yra tiesiogiai susijusi su personalo vadyba, darbų ir procesų organizavimu, kontrole, atrankomis, klientų aptarnavimu, vidiniais ir išoriniais mokymais. Nuo 2009 m. konsultuoju organizacijas bei vedu praktinius seminarus. Konsultacijų metu identifikuoju edukacijos poreikį organizacijoje ir atitinkamai adaptuoju praktinę dalį tolesniam darbui. Tikiu, kad sprendimas visada yra. Todėl kiekvienu atveju ieškome atsakymų kartu, diskutuojame, pasitelkiame kūrybinį mąstymą, dalinamės savo emocijomis, žiniomis ir patirtimi.“

  Domėjimosi sritys:
  • Emocinio intelekto įgūdžių lavinimas bei taikymas;
  • Efektyvus bendravimas ir komunikacija;
  • Komandų formavimas ir valdymas;
  • Efektyvus klientų aptarnavimas;
  • Streso valdymas.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, vedu seminarus.
  Tikslinės grupės: organizacijos, darbuotojai.
  Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Grata Hotel“ viešbutis, Vytenio g. 9, Vilnius.
  Kokybiškas ir efektyvus klientų aptarnavimas - kiekvienos organizacijos siekiamybė!
  Peržiūrėti

balandžio

 • CV
  Gediminas Navaitis

  Gediminas Navaitis

  „Esu psichologas, socialinių mokslų daktaras, profesorius. 1974 m. baigiau Vilniaus universitetą, 1979 m. baigiau Sankt Peterburgo valstybinio universiteto aspirantūrą, apsigyniau psichologijos mokslų kandidato disertaciją ir įgijau socialinių mokslų daktaro laipsnį, 2012 m. įgijau profesoriaus laipsnį.

  Nuo 1979 m. iki 1998 m. Pedagogikos mokslinio tyrimo institute dirbau kaip vyresnysis mokslinis bendradarbis. Psichologinio konsultavimo praktika užsiimu nuo 1979 m.  1989 m. įkūriau vedybinių pažinčių tarnybą „Santuoka“. Nuo 1998 m. esu Mykolo Romerio universiteto docentas. Nuolat rašau mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnius, esu 27 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius. Esu Lietuvos psichoterapijos draugijos valdybos narys, Lietuvos grupinės psichoterapijos asociacijos išrinktasis prezidentas, Rusijos pedagogikos ir socialinių mokslų akademijos narys, taip pat pažinčių svetainės „Darni pora“ valdybos narys.

  Šalia ilgametės akademinės veiklos, didžiąją gyvenimo dalį skyriau porų tarpusavio santykių analizei. Iš šių tyrimų rezultatų, nustatytų tiriant sėkmingai ir nesėkmingai susituokusias poras, nustačiau pagrindines darnių santykių prielaidas ir išskyriau pagrindinius faktorius, lemiančius poros santykių sėkmę. Šią, poros suderinamumą padedančią nustatyti, sistemą kūriau ir tobulinau 16 metų, jau daugelį metų ji pritaikoma praktiškai ir yra pažinčių svetainės „Darni pora“ veikimo pagrindas. Taip pat esu sukaupęs didžiulę šeimų problemų sprendimo, šeimų konsultavimo patirtį.“

  Domėjimosi sritys:
  • Porų suderinamumas;
  • Šeimos psichologija;
  • Streso valdymas;
  • Santykių darna;
  • Seksologija.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, grupiniais užsiėmimais, vedu seminarus, rašau straipsnius ir knygas, skaitau pranešimus mokslinėse konferencijose, dalyvauju televizijos bei radijo laidose.
  Tikslinės grupės: suaugusieji.
  Kalbos: lietuvių, rusų, vokiečių.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Grata Hotel“ viešbutis, Vytenio g. 9, Vilnius.
  Lyderio gyvenimo scenarijus, įtaigaus lyderiavimo ugdymas ir lyderystės įtaka kiekvieno mūsų gyvenime!
  Peržiūrėti
 • CV
  Dainius Pūras

  Dainius Pūras

  „Gimiau, augau ir iki šiol gyvenu Vilniuje. Mokiausi Salomėjos Nėries vidurinėje mokykloje, po to baigiau medicinos studijas Vilniaus universitete. Tapau vaikų ir paauglių psichiatru. Daug metų buvau Vilniaus universiteto asistentas ir docentas, dabar esu profesorius. Vilniaus universitete dėstau vaikų psichiatriją ir visuomenės psichikos sveikatą, Vaiko raidos centre dirbu konsultantu.

  Buvau prie daugelio organizacijų ir naujų idėjų ištakų, kai atkūrėme Lietuvos valstybę. Paskatinau mamas ir tėčius, auginančius vaikus su proto negalia, įkurti bendriją „Viltis“ (1989 m.). Buvau pirmasis Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidentas (1990 – 1992 m.). Pasiūliau valdžios institucijoms įkurti Vaiko raidos centrą (1990 m.) ir parengiau šios naujais principais veikiančios įstaigos filosofiją bei nuostatus. Buvau Baltijos reabilitacijos asociacijos prezidentas, Bioetikos komiteto pirmininko pavaduotojas, Nacionalinės sveikatos tarybos pirmininko pavaduotojas. 2000 – 2002 metais buvau Vilniaus universiteto dekanas. Stipriai išsiskyrus mano ir  medicinos profesorių  požiūriams į Lietuvos akademinės medicinos viziją ir vaidmenį, buvau nušalintas nuo dekano pareigų.

  Išbandžiau save politikoje. Buvau Liberalų ir centro sąjungos narys, o vėliau ir iki 2012 m. buvau Liberalų Sąjūdžio narys. 2003 – 2011 m. buvau Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys. Dabar neužsiimu politine veikla, jokiai partijai nepriklausau.

  Daug metų aktyviai dalyvaudamas sveikatos apsaugos ir gretimų  sistemų veikloje, vis labiau įsitraukdavau į visuomeninę veiklą. Taip jau sutapo, kad visos tos problemos, į kurias gilinuosi kaip ekspertas (suaugusiųjų ir vaikų  psichikos sveikata, psichikos sveikatos politika, suaugusiųjų ir vaikų santykiai, prievartos ir savižudybių prevencija,  vaikų ir suaugusiųjų psichikos ir proto negalia integracija) šiuo metu yra labai aktualios. Joms veiksmingai spręsti būtina kuo skubiai atsisveikinti su pasenusiais prietarais ir įpročiais. Pergyvenau suvokęs, kad Lietuva nėra apsisprendusi ryžtingai atsikratyti paveldėtų iš totalitarinės praeities požiūrių ir įtvirtinti kasdienėje veikloje liberalios demokratijos principus. Šiuo metu dažnai esu visuomenėje pristatomas kaip žmogaus teisių gynėjas ir visuomenės veikėjas. Taip jau yra – šiai veiklai  skiriu nemažiau laiko, negu gydytojo konsultanto veiklai. Tokį – visuomenininko, dažnai plaukiančio prieš srovę – įvaizdį Lietuvoje turėti nėra lengva, bet būtent ši veikla man atrodo labai prasminga. Šiuo metu esu Žmogaus teisių stebėjimo instituto valdybos pirmininkas. Eilę metų – iki 2013 m. pradžios – buvau kitos šaunios organizacijos – Globalios iniciatyvos psichiatrijoje – valdybos pirmininkas.

  Kaip ekspertas dažnai konsultuoju tarptautinės organizacijas.  2007 – 2011 metais buvau Jungtinių Tautų Vaiko teisių komiteto narys, ne kartą konsultavau UNICEF ir kitas tarptautines organizacijas žmogaus teisių, vaikų teisių,  psichikos sveikatos, neįgaliųjų teisių klausimais. Taigi dažnai tenka keliauti.

  Gerai esu susipažinęs su pasaulio valstybių pasiekimais ir nesėkmėmis siekiant kurti sveiką visuomenę. Labai norėčiau, kad Lietuva kuo greičiau pasveiktų nuo ją ištikusio giluminių permainų paralyžiaus sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos, vaikystės ir šeimos politikos, žmogaus teisių srityse, ir pasektų  geriausiais laisvojo pasaulio pavyzdžiais. Kol kas esame nepanaudotų didžiulių galimybių kraštas, kuriame gyvena šaunūs žmonės, bet jie nevykusiai bendrauja tarpusavyje ir gąsdindami vieni kitus laisvės pavojais nekaupia brangiausio turto – socialinio kapitalo!“

  Domėjimosi sritys:
  • Visuomenės psichikos sveikata;
  • Įvairūs vaikų raidos klausimai;
  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai;
  • Vaikų ir paauglių psichiatrija;
  • Specialiųjų poreikių vaikai.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, grupiniais užsiėmimais, vedu seminarus, rašau straipsnius, skaitau pranešimus mokslinėse konferencijose, dalyvauju televizijos bei radijo laidose.
  Tikslinės grupės: vaikai, paaugliai, suaugusieji.
  Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Grata Hotel“ viešbutis, Vytenio g. 9, Vilnius.
  Psichikos sveikatos problemos: kas, ką ir kaip turi gydyti?
  Peržiūrėti
 • CV
  Olegas Lapinas

  Olegas Lapinas

  „Esu baigęs Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto pediatrijos specialybę (1984 m.), turiu aukščiausią psichoterapeuto kategoriją, Lietuvos psichoterapijos draugijos mokytojo sertifikatą, psichoanalitinio psichoterapeuto ir psichodramos terapeuto sertifikatus.

  Savo profesinę karjerą pradėjau nuo gydytojo psichiatro darbo Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje vaikų – paauglių skyriuje. Nuo 1988 m. dirbau gydytoju psichoterapeutu Vilniaus miesto poliklinikoje, nuo 1990 m. – Vilniaus klinikiniame psichoterapijos centre. Nuo 2002 m. dirbu UAB „Šeimos gydytojas“ Šeimos medicinos centre. Dirbamas nuolat tobulinau ir kėliau savo kvalifikacijas užsienyje, mokiausi iš geriausių mokytojų hipnozės (1992 – 1993 m.), neurolingvistinio programavimo (1993 – 2001 m.), pozityvios psichoterapijos (1992 – 1994 m.), sisteminės šeimos psichoterapijos (1993 – 1994 m.), psichoanalizės (1994 – 2003 m.) ir psichodramos (1996 – 2004 m.). 1997 m. įgijau aukščiausią psichoterapinę kategoriją, 1998 m. – LPD mokytojo vardą ir NLP praktiko sertifikatą, 2002 m. tapau sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2004 m. – sertifikuotas psichodramos terapeutas.

  1995 – 2000 m. kūriau kompiuterinę psichoterapinę programą „Psichologas“, skirtą žmogaus dialogui su kompiuteriu. 1993 – 1997 m. vadovavau Lietuvos pozityvios psichoterapijos draugijai, nuo 1996 m. buvau LPD tarybos ir Lietuvos psichoanalizės taikymo draugijos mokymo tarybos narys. Nuo 1993 m. vedu mokomuosius pozityvios psichoterapijos ir NLP seminarus Lietuvos ir kaimyninių šalių kolegoms. Dėsčiau Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas). Verčiuosi privačia praktika, konsultacijomis, vedu seminarus ir mokymus.

  Esu knygų „Vienas megabaitas apie meilę. Vyrų ir moterų santykiai“, „Kaip išgyventi Marijos žemėje“ autorius ir knygų „Ten ir atgal. Vienas megabaitas apie vaiką“ „Pasimatymai su šešėliu. Atsakymai į opiausius žmonijos klausimus“, „Santuokos alchemija. Menas būti dviese“ bendraautorius, nuolatinis straipsnių žurnale „Psichologija Tau“ ir „DELFI“ autorius. Bendradarbiauju su radijo laidomis „Nakvišos“ ir „Pašnekesiai“.“

  Domėjimosi sritys:
  • Neurolingvistinis programavimas;
  • Psichoanalitinė psichoterapija;
  • Šeimos konsteliacijos;
  • Psichodrama;
  • Meditacijos.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, grupiniais užsiėmimais, vedu seminarus, rašau straipsnius ir knygas, dalyvauju televizijos bei radijo laidose.
  Tikslinės grupės: suaugusieji.
  Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Grata Hotel“ viešbutis, Vytenio g. 9, Vilnius.
  „Galios žaidimas“ - subtilios arba atviros manipuliacijos rūšis. Kaip elgtis ir ką daryti?
  Peržiūrėti
 • CV
  Gediminas Navaitis

  Gediminas Navaitis

  „Esu psichologas, socialinių mokslų daktaras, profesorius. 1974 m. baigiau Vilniaus universitetą, 1979 m. baigiau Sankt Peterburgo valstybinio universiteto aspirantūrą, apsigyniau psichologijos mokslų kandidato disertaciją ir įgijau socialinių mokslų daktaro laipsnį, 2012 m. įgijau profesoriaus laipsnį.

  Nuo 1979 m. iki 1998 m. Pedagogikos mokslinio tyrimo institute dirbau kaip vyresnysis mokslinis bendradarbis. Psichologinio konsultavimo praktika užsiimu nuo 1979 m.  1989 m. įkūriau vedybinių pažinčių tarnybą „Santuoka“. Nuo 1998 m. esu Mykolo Romerio universiteto docentas. Nuolat rašau mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnius, esu 27 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius. Esu Lietuvos psichoterapijos draugijos valdybos narys, Lietuvos grupinės psichoterapijos asociacijos išrinktasis prezidentas, Rusijos pedagogikos ir socialinių mokslų akademijos narys, taip pat pažinčių svetainės „Darni pora“ valdybos narys.

  Šalia ilgametės akademinės veiklos, didžiąją gyvenimo dalį skyriau porų tarpusavio santykių analizei. Iš šių tyrimų rezultatų, nustatytų tiriant sėkmingai ir nesėkmingai susituokusias poras, nustačiau pagrindines darnių santykių prielaidas ir išskyriau pagrindinius faktorius, lemiančius poros santykių sėkmę. Šią, poros suderinamumą padedančią nustatyti, sistemą kūriau ir tobulinau 16 metų, jau daugelį metų ji pritaikoma praktiškai ir yra pažinčių svetainės „Darni pora“ veikimo pagrindas. Taip pat esu sukaupęs didžiulę šeimų problemų sprendimo, šeimų konsultavimo patirtį.“

  Domėjimosi sritys:
  • Porų suderinamumas;
  • Šeimos psichologija;
  • Streso valdymas;
  • Santykių darna;
  • Seksologija.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, grupiniais užsiėmimais, vedu seminarus, rašau straipsnius ir knygas, skaitau pranešimus mokslinėse konferencijose, dalyvauju televizijos bei radijo laidose.
  Tikslinės grupės: suaugusieji.
  Kalbos: lietuvių, rusų, vokiečių.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Hermis“ viešbutis, Savanorių pr. 404, Kaunas.
  Kaip panaudoti psichoterapijos principus kasdieniniame šeimos gyvenime?
  Peržiūrėti

gegužės

 • CV
  Inga Vaidelauskienė

  Inga Vaidelauskienė

  „Esu baigusi psichologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete (2009 m.) ir verslo psichologijos magistro  studijas Mykolo Romerio universitete (2012 m.).

  Iš beveik 20 metų bendros darbo praktikos, virš 10 metų mano patirtis yra tiesiogiai susijusi su personalo vadyba, darbų ir procesų organizavimu, kontrole, atrankomis, klientų aptarnavimu, vidiniais ir išoriniais mokymais. Nuo 2009 m. konsultuoju organizacijas bei vedu praktinius seminarus. Konsultacijų metu identifikuoju edukacijos poreikį organizacijoje ir atitinkamai adaptuoju praktinę dalį tolesniam darbui. Tikiu, kad sprendimas visada yra. Todėl kiekvienu atveju ieškome atsakymų kartu, diskutuojame, pasitelkiame kūrybinį mąstymą, dalinamės savo emocijomis, žiniomis ir patirtimi.“

  Domėjimosi sritys:
  • Emocinio intelekto įgūdžių lavinimas bei taikymas;
  • Efektyvus bendravimas ir komunikacija;
  • Komandų formavimas ir valdymas;
  • Efektyvus klientų aptarnavimas;
  • Streso valdymas.
  Užsiimu: individualiomis konsultacijomis, vedu seminarus.
  Tikslinės grupės: organizacijos, darbuotojai.
  Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.
  Trukmė: 3 ak. valandos. Kaina 25€. Vieta: „Grata Hotel“ viešbutis, Vytenio g. 9, Vilnius.
  Ką daryti jeigu kažkurioje gyvenimo srityje trūksta pasitikėjimo savimi?
  Peržiūrėti
Artėjantys renginiai

Turite klausimų?

Skambinkite: 8 700 800 09

NEDIRBAME

 

REKVIZITAI

Psichologijos ir mokymų centras, UAB
Įmonės kodas: 303369354
Adresas: Kauno g. 30-201,
LT-03202, Vilnius

 

El. paštas: info@pimc.lt

Užpildykite formą
*Garantuojame duomenų saugumą

Psychology and training centre is always looking for partners around the world. We provide: trainings, psychological counseling, crisis management and other bussines consulting services. If your are looking for partner in training and consulting services –  please, do contact us!

Psichologijos ir mokymų centras, UAB
Company code: 303369354
Address: Kauno g. 30-201,
LT-03202, Vilnius

phone: 8 700 800 09
e-mail: info@pimc.lt

Центр психологии и учения всегда ищет партнеров по всему миру. Мы предлагаем: учения, психологическое консультирование, антикризисное управление и другие консультационные услуги бизнеса. Если Вы ищете партнера в сфере  обучения и консультационных услуг – пожалуйста, свяжитесь с нами!

Psichologijos ir mokymų centras, UAB
Код компания: 303369354
Aдрес: Kauno g. 30-201,
LT-03202, Vilnius

телефон: 8 700 800 09
эл.почта: info@pimc.lt