Naujienlaiškis Klausk psichologo
EN RU
EN RU
Atsiliepimai
Kilo klausimų? Skambinkite! 8 700 800 09

Dėkojame PIMC už pravestą seminarą. Seminaro medžiaga buvo pateikta aiškiai ir išsamiai, gavome atsakymus į visus užduotus klausimus. Labiausiai patiko, kad dėstoma teorija paremta praktine lektorių patirtimi, o taikomų metodikų efektyvumas patvirtintas pavyzdžiais iš realių situacijų. Džiaugėmės, kad lektoriams pavyko sukurti atvirą, darbingą ir draugišką bendravimo aplinką. Dar kartą dėkojame ir rekomenduojame jus visiems, kas nori tobulėti greitai ir efektyviai!

Božena Sosnovska, regiono vadovė Kosmetikos bendrovė „L'oréal“

Norėjome padėkoti Psichologijos ir mokymų centro vadovui Elmirui Azimovui, kad jis nepabūgo, turint labai mažai laiko, suorganizuoti vidinius mokymus mūsų įmonės kolektyvui. Džiaugiamės puikiai parinktu lektoriumi, kuris viršijo mūsų visų lūkesčius. Seminaro dalyviai įgavo neįkainojamų žinių apie emocijų valdymą. O svarbiausia, kiekvienas iš mūsų, sužinojo kas jis yra. Sakome nuoširdų ačiū už puikų, naudingą, įtraukiantį seminarą!

Zita Merkelienė, generalinė direktorė Buhalterinių paslaugų bendrovė „LEINONEN“

Džiaugiamės atradę Psichologijos ir mokymų centrą. Atskirą padėką norime skirti psichologei Ingai Vaidelauskienei, tikrai savo srities profesionalei. Mokymai buvo labai naudingi, visa informacija lengvai pritaikoma praktiškai. Lektorė įsiklausė ir išgirdo, kas aktualu būtent mūsų kolektyvui. Gavome ne tik žinias bei atsakymus į aktualius klausimus, bet ir įkvėpimą veikti. Dėkojame ir linkime sėkmės Psichologijos ir mokymų centro komandai!

Jelena Drunčenko, skyriaus vadovė Finansų bendrovė „General Financing“

Labiausiai patiko išreikšta iniciatyva kuo nuodugniau ištirti ir identifikuoti problemines vietas bei išsiaiškinti tikruosius mūsų organizacijos poreikius. Psichologijos ir mokymų centras neatsilieka nuo šiuolaikiškų tendencijų psichologijos pasaulyje ir progresyviai taiko naujoves savo vedamuose užsiėmimuose. Linkiu nesustoti, nuolatos augti ir dalintis savo patirtimi bei žiniomis su Lietuvos verslu ir tais, kas nori būti pranašesnis šiame nuolatos besikeičiančiame pasaulyje!

Tomas Černiauskas, produkto vadovas Telekomunikacijų bendrovė „Baltneta“

Esame dėkingi Psichologijos ir mokymų centrui už Ingos Vaidelauskienės seminarą. Įdomus seminaro turinys, bei daug praktinių užduočių paskatina labiau gilintis į psichologiją ir tobulintis ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeninėje. Juk mūsų pasaulio suvokimas ir kitų žmonių supratimas, visų pirma priklauso nuo to, kaip objektyviai vertiname save. Rekomenduoju visiems vadovams, norintiems tobulėti ir išmokti šalia savęs sukurti jaukią darbo aplinką!

Jelena Briuškova, skyriaus vadovė Logistikos bendrovė „Transeita“

Ačiū visai PIMC komandai už tai, kad dalinasi savo žiniomis. Mokymai buvo labai informatyvūs, naudingi ir paskatino mus pažiūrėti iš kito kampo į situacijas, kurios iki tol atrodė gana keblios. Po mokymų užbaigėme rašyti savo darbuotojų paieškos, įvedimo į darbo vietą procesą, juos pritaikėme praktikoje ir jau esame sėkmingai atsirinkę keletą naujų darbuotojų. Ačiū E. Azimovui, kuris įsiklausė į mūsų poreikius ir A. Janiūkščiui už seminarą bei visus atsakytus klausimus. Nesustokite tobulėti!

Jolita Barkauskienė, direktorė Ortopedijos klinika „Medilita“

Seminaras išjudino tiesiogine ta žodžio prasme ir labai išsiskyrė iš visų, kuriuose ankščiau esu buvęs. Kiekvienas dalyvis buvo „priverstas“ išlįsti iš savo kiauto. Nors auditorijoje sėdėjo visai nepažįstami žmonės, smagios užduotys ir darbas grupėse akimirksniu visus įtraukė. Tas padarė didžiausią įspūdį. Lektorė nemažai pavyzdžių pateikė iš savo asmeninės patirties. Po seminaro, dar keletą dienų virškinau informaciją, kurią pritaikyti galėsiu ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir versle!

Vitalijus Krivencov, direktorius Darbo saugos tarnyba „DASATA“

Labai smagu, kad psichologė buvo labai gerai pasiruošusi. Lektorė jau buvo buvusi salone ir jau įsivaizdavo, apie ką reikia kalbėti. Labai geras jausmas, kai teigiamai įvertina mūsų darbo aplinką ir tikslus. Psichologė labai aiškiai dėstė, ypatingai gerus rezultatus davė praktinės užduotys. Patrauklus formatas, neprailgo laikas, o kas svarbiausia - jau kitą darbo dieną pasijuto, kas seminare nedalyvavo. Vadinasi gauta informacija pasiekė dalyvavusių sąmonę!

Viktorija Parutytė, kūrybos vadovė Grožio salonas „Greenas“

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras labai dėkingas Psichologijos ir mokymų centro komandai už nuoširdų bendradarbiavimą ir operatyvų atliepimą į iškeltus lūkesčius. Profesoriaus Gedimino Navaičio paskaita, kuri sulaukė neregėto anšlago Elektrėnuose, buvo itin informatyvi ir naudinga. Lektorius įdomiai ir žaismingai pateikė informaciją apie streso valdymą bei pasidalino praktiškais patarimais kaip neįsivelti į „kitų žaidimus“!

Agnė Sakalinskienė, direktorė Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Seminaro lektorius Prof. Gediminas Navaitis profesionaliai susiejo teoriją ir praktiką, padėjo įsivertinti streso lygį ir išbandyti streso valdymo metodikas praktiškai. Esame dėkingi už atsakymus į rūpimus klausimus ir patarimus, kurie padėjo daugeliui kitaip pažvelgti į pasaulį ir į patį save, ieškoti laimės ne daiktiniame pasaulyje, o atsigręžiant į gražiausias gyvenimo akimirkas. Jautėmės pailsėję, atsigavę ir pastiprinti. Ačiū už provokacijas gyventi kitaip!

Daiva Veronika Gaidamavičienė, direktorė Švenčionėlių Mindaugo gimnazija

Prof. Gedimino Navaičio paskaita tapo puikia galimybe mokytojui stabtelėti, atsigręžti į save, patyrinėti save ir pirmiausia padėti sau pasijusti laimingam, kad galėtum šalia savęs esantį suaugusį ar vaiką taip pat „pastiprinti", užkrėsti pozityviu mąstymu, kurti jam gerą nuotaiką. Streso savidiagnostikos principai, psichologinės savigynos pavyzdžiai įgalina mokytoją apmąstyti savo kasdienę savijautą ir pasijusti tvirtesniam. Svarbiausia, kad daugiausia dėmesio buvo skirta mokytojui!

Laima Markauskienė, direktorė Pabradės „Ryto“ gimnazija

Dėkojame Gerb. Profesoriui Gediminui Navaičiui už pravestus seminarus „Krizinių situacijų valdymas“ bei „Emocijų valdymas“. Labiausiai patiko, kad lektoriaus dėstoma teorija buvo paremta praktiniais pavyzdžiais iš realių gyvenimiškų situacijų. Mums tai buvo puiki proga su kolegomis pakilti iš savo kasdieninės veiklos ir pažiūrėti į save asmeniškai, keistis ir siekti tikslo. Dėkojame visas Buivydiškių pagrindinės mokyklos kolektyvas!

Vilma Aponaitė, direktorė Buivydiškių pagridninė mokykla

Seminare gavome koncentruotų žinių apie stresą ir jo valdymą, mokėmės įvaldyti praktinius streso savireguliacijos metodus. Pasirodo dažnai patiriamas stresas turi didelės įtakos kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybei bei sveikatai. Tačiau, pasak lektoriaus, tam tikro lygio stresas naudingas, nes nepakankamas emocinis gyvenimas, per menki siekiai, irgi gali kelti asmeninių problemų. Dėkojame Prof. Gediminui Navaičiui už seminarą!

Rita Sinkevičienė, direktorė Širvintų lopšelis - darželis „Boružėlė“

Noriu padėkoti Psichologijos ir mokymų centro specialistams, o ypač Elmirui Azimovui, kuris įsiklausė ir išgirdo, ko konkrečiai mūsų kolektyvui reikia, parinko ir suorganizavo mokymus šiandienos mokytojams aktualiomis temomis, surado kvalifikuotus lektorius, kurie suteikė mūsų mokytojams žinių asmenybės ir organizacijos tobulėjimo srityse bei įžiebė tolesnį norą tobulėti! Dėkoju charizmatiškai, ryškiai ir veržliai Psichologijos ir mokymų centro komandai!

Gintarė Andrijauskienė, direktorė Vilniaus lopšelis - darželis „Vėrinėlis“

Jautėme, kad specialiųjų poreikių vaikų ugdyme mums trūksta kažkokios, sunkiai apčiuopiamos grandies. Todėl, sąmoningai pasirinkę Prof. Dainiaus Pūro seminarą, gavome tą rezultatą, kurio tikėjomės su kaupu. Kartu atradome tuos būdus ir priemones kaip kuo anksčiau identifikuoti vaiko būklę, ugdymą ir pagalbą šeimai. Yra didžiulis skirtumas, kai tu klausaisi tik teoretiko, ir kai klausaisi žmogaus praktiko, kuris gyvena, alsuoja tuo, pateikia unikalių samprotavimų ir patarimų!

Edita Nemeikšienė, direktorė Vilniaus lopšelis - darželis „Gandriukas“

Psychology and training centre is always looking for partners around the world. We provide: trainings, psychological counseling, crisis management and other business consulting services. If your are looking for partner in training and consulting services –  please, do contact us!

Psichologijos ir mokymų centras, UAB
Company code: 303369354
Address: Kauno g. 30-201,
LT-03202, Vilnius

phone: 8 700 800 09
e-mail: info@pimc.lt

Центр психологии и учения всегда ищет партнеров по всему миру. Мы предлагаем: учения, психологическое консультирование, антикризисное управление и другие консультационные услуги бизнеса. Если Вы ищете партнера в сфере  обучения и консультационных услуг – пожалуйста, свяжитесь с нами!

Psichologijos ir mokymų centras, UAB
Код компания: 303369354
Aдрес: Kauno g. 30-201,
LT-03202, Vilnius

телефон: 8 700 800 09
эл.почта: info@pimc.lt